10 місць для кращих фотографій в Литві

Прямуєте в Литву? Перевірте ці 10 місць, щоб зробити кращі фотографії для Instagram і отримати максимум захоплених емоцій. Готична, ренесансна і барокова архітектура, чарівне Старе місто в Вільнюсі – литовський фотограф і мандрівник Вітаутас Кандротас зазначив неперевершені куточки країни, які гарантують ідеальний ракурс і послужать натхненням для тих, хто ще в роздумах.

1. Панорама Старого міста Вільнюса. Замок Гедімінаса часто виступає символом Вільнюса і є одним з кращих місць для відвідування. У ясний день вид з вежі Гедімінаса дозволяє детально розглянути палац великих князів литовських, а також Старе місто і нові споруди за річкою Неріс.

2. Пучкоряйске оголення. У Павільнюсском і Веркяйском регіональних парках зберігаються найцінніші пейзажі міста Вільнюса. Мальовничий горбистий рельєф з насипами і оголеннями визначають цінність, різноманітність і красу країни. Кожен з природного ландшафту має свій особливий культурний наряд, своєрідне застосування і горбисту місцевість, створену водною ерозією. Зафіксуйте Пучкоряйское оголення – найвище в Литві: 65 метрів у висоту і 260 метрів в ширину.

3. Середньовічний замок на острові Тракай. Тут є все: красиві пейзажі, класичний вид і досить цікава історія. При цьому одноденна поїздка на острів з Вільнюса не складе труднощів. До речі, це єдиний у Східній Європі замок, зведений на острові.

4. Вишукана церква пізнього бароко і монастир на східній околиці Пажайсліса є одними з найцінніших архітектурних пам’яток країни. Цим місцем все ще керують ченці, а сам комплекс також включає розкішний готель і ресторан. Побудований в 17 столітті італійськими майстрами для маловідомих камалдолезскіх ченців, архітектурний ансамбль варто зусиль для його докладного вивчення.

5. Тільки вода, пісок і соснові ліси. Такі види відкриваються з оглядового майданчика Parnidis Dune в Ніде – безсумнівно, однією з найбільш вражаючих визначних пам’яток країни. До 99% білих дюн відбуваються з кварцу. Через вітрів вони часто виглядають як хвилясте морське дно.

6. Причал для яхт в містечку Ніда цілий рік приваблює туристів на міжнародний фестиваль Томаса Манна, фестиваль Бенас або День рибалки. Неперевершені краєвиди вам гарантовані.

7. Маєток в Пакруоис – найбільша садиба в Литві, що включає 43 будівлі. Головний акцент – чудовий палац епохи пізнього класицизму, а також унікальний арочний міст з доломіту 1821 року.

8. Злиття МЯРКІС і Німану Дзуки – етнографічний регіон на південному сході Литви. Аукштайтію вважають королевою озер, а Дзуки – краєм лісів і річок.

9. Медвегаліс Жемайтія – один з найцікавіших і таємничих регіонів Литви. З вершини пагорба відкривається дуже широкий панорамний вид. Ви можете побачити інші пагорби Жемайтії і 14 церковних шпилів, деякі з яких знаходяться на відстані 30 км.

10. Півострів Вента – вражаючий куточок Литви, оточений водами Куршского затоки. На самому краю півострова стоїть маяк з червоної цегли. На 11-метрову вежу, де працює орнітологічна станція, можна піднятися залізними сходами, прикрашеної оригінальними орнаментами.

 

X
Отримати консультацію