ОАЕ. У 2020 році відкриється перший на Близькому Сході готель Legoland

У комплексі тематичних парків Dubai Parks and Resorts, в 2020 році відкриється перший на Близькому Сході готель Legoland. У ньому буде обладнано 250 номерів та ігровий майданчик в стилі знаменитого виробника конструктора.

В даний час в ОАЕ є два тематичних парку Legoland – Legoland Dubai і Legoland Waterpark. Обидва парку призначені для сімей з дітьми у віці від двох до дванадцяти років.

Legoland Dubai розділений на п’ять зон – Lego City, Imagination, Kingdoms, Adventure та Miniland. Гостей тут чекають більше 40 різних атракціонів – від захоплюючих американських гірок до інтерактивних квестів.

Готелі під брендом Legoland раніше з’явилися в Малайзії, Данії і Каліфорнії. Legoland Dubai стане сьомим готелем в мережі по всьому світу. У всіх готелів є безліч різних тематичних зон, зібраних з конструктора.

Проект Legoland Hotel Dubai буде реалізований DXB Entertainments і Merlin Entertainments Group.

Комплекс Dubai Parks and Resorts планує збільшувати своє готельне напрямок протягом наступного року. Мухаммед Альмулла, генеральний і керуючий директор DXB Entertainments, сказав, що до 2020 року тут з’явиться більше 1,3 тисячі готельних номерів.

X
Отримати консультацію