Основні екскурсійні програми Єгипту

В кожному готелі Єгипту Вам запропонують велику кількість різноманітних екскурсій. Вони можуть бути як і пізнавальними, так і пригодницькими або навіть екстремальними.

 

Курортна зона Хургади:

 

– Екскурсія в КАЇР з відвідуванням Національного музею, пірамід, Сфінкса, парфумерного магазину, магазину папірусів та обідом в ресторані на р. Ніл. Екскурсія займає цілий день.

– Екскурсійна програма в ОЛЕКСАНДРІЮ. Будете мати можливість споглядати сучасну бібліотеку, римський амфітеатр 2 ст. н.е., катакомби Ком аш-Шавкафа (гробниці греко-римського періоду), форт Кайт-Бей.

Екскурсія в ЛУКСОР. Ви будете мати можливість відвідати гробниці фараонів, побачити Місто живих та мертвих, Луксорський та Карнакський храми, та статую жука-скарабея, побуваєте в Долині арів,

Поїздка в монастирі СВ. АНТОНІЯ (найдревніший в світі християнський монастир)та Павла.

Морська ПРОГУЛЯНКА в Ель-Гуну з можливістю поплавати з маскою та відвідати акваріум, де представлені жителі морської фауни Червоного моря.

Коралові ОСТРОВИ та Райський острів для любителів підводного плавання. Два коралових рифа Магавіш, обід на катері, можливість по засмагати на островах – це все, що Ви можете отримати з цієї екскурсії.

Підводний човен СІНДБАД. Унікально сконструйований човен дозволяє, занурившись на 25 метрів, побачити красоти коралових рифів практично «вживу».

Тур по м. Хургада з відвідуванням мусульманської мечеті, християнської церкви, парфумерного магазину та магазину папірусу.

–  Дискотека «ЛІТЛ БУДДА».

– БАДАВЕЯ – катання по пустелі на квадроциклах, спайдер карах, на кайті з вітрилом, конях та верблюдах, обід в пустелі та візит на джипах до бедуїнів + захід сонця в пустелі та вечір національної культури.

 

Для курортної зони Шарм-Ель-Шейх

 

–  Подорож в святе місто держави Ізраїль – ЄРУСАЛИМ. До дорозі до міста буде можливість покупатись в Мертвому морі, а після екскурсії пройтись по «Дорозі Жалоби».

– ПЕТРА – йорданське місто, унікальне за своїм походженням. Цікава екскурсійна програма з відвідуванням скарбниці, гробниць та палацу.

–  Поїздка на гору МОЙСЕЯ та монастир Св. Катерини. Підйом на гору Мойсея починається, коли сонце вже давно зайшло, щоб на самій вершині зустріти світанок. Саме на цій горі Мойсею були передані кам’яні скрижалі з 10-ма заповідями. Відвідання монастиря Св. Катерини у підніжжі гори.

Екскурсійна подорож в «КОЛЬОРОВИЙ КАНЙОН», Це ущелина поблизу міста Нувейба, яка утворилась внаслідок землетрусу з червоного пісковика. Вітер попрацював над нею та створив незнаної краси візерунки.

– Морська подорож на о. ТІРАН – ідеальне місце для підводного плавання, оскільки знаходиться між двома затоками в спокійній частині моря з чотирма красивими кораловими рифами.

–  Автобусна мандрівка в Національний парк РАС МУХАММЕД – перший морський парк у всьому Єгипті.

– Піратська ЯХТА – морська прогулянка на дерев’яному вітрильнику з трьома зупинками для купання та можливістю позасмагати.

–  ДЕЛЬФІНАРІЙ, шоу крокодилів.

– Тур по м. ШАРМ-ЕЛЬ-ШЕЙХ – оглядова екскурсія по найцікавіших місцях міста, таких як мечеть, православний храм, ринок та район Хадаба.

– ПОЇЗДКА на верблюдах та вечеря у бедуїнів з національними танцями.

– Схід сонця в пустелі з катанням на квадроциклах, верблюдах та чаюванням у бедуїнів.

 

Для усіх курортних зон

 

–  ДАЙВІНГ. Спочатку відбудеться інструктаж з досвідченим дайвером, потім Ваше перше занурення в воду (максимальна глибина для новачків 8-10 метрів, дітей – 2 м).

– РИБАЛКА. Спочатку персонал допоможе Вам спіймати першу рибу, а весь подальший улов буде залежати тільки від Вас. Все необхідне спорядження буде Вам надано персоналом човна, а з улову – приготована вечеря.

– ПРОГУЛЯНКА на човні з прозорим дном. Ви будете мати можливість спостерігати за життям підводного світу, милуватись коралами та екзотичними рибами. Човен занурюється на глибину 25 м., дозволяючи побачити всі красоти Червоного моря.

– ТУРЕЦЬКА БАНЯ. Для релаксу та відпочинку «усім тілом» Вам запропонують різноманітні процедури, масажі, скраби та ін..

– ШОУ «1000 і 1 ніч» – це дійство, яке відбувається в замку «1000 та 1 ніч» за участі акробатів, гімнастів, фокусників, народних танцівників, верблюдів та коней.

–  АКВАПАРК

 

ОТЖЕ, Єгипет – це не тільки першокласний цілорічний курортний центр, а і цікава в екскурсійному плані країна, в якій кожен може знайти собі заняття по душі та гаманцю.  Всього за 4 години Ви перенесетесь до арабського світу, овіяного легендами та переказами, з красивими піщаними пляжами та багатим морським підводним світом. Вдалого відпочинку!!!!

X
Отримати консультацію