На заметку туристу в Будапеште

У  Будапешті є все: казкова архітектура, багатовікова історія і чудовий набір розваг. Будучи одним з найбільш швидкорозвиваючихся міст Європи, це чарівне і часом заплутана поєднання багатства, строгості в радянському стилі і хіпстерскої свободи. Надзвичайно доступний, безпечний і зручний для пересування, немає причин не відвідати це чудове місто хоча б раз в житті. Але перш ніж подорожувати, давайте розберемося, що варто знати туристу.

 

       Рекомендуємо придбати офіційну туристичну карту міста Будапешта, яка надає необмежений безкоштовний проїзд на громадському транспорті та понад 100 послуг, безкоштовний вхід в 12 музеїв, оглядові екскурсії з додатковими знижками, квитки зі знижкою на культурні та фольклорні програми, знижки в ресторанах і спа.

         Подорожуйте на таксі, тільки якщо це самий простий і швидкий спосіб дістатися до пункту призначення в      Будапешті. В іншому випадку використовуйте великий і дешевший громадський транспорт. Вибирайте тільки таксі, у якого є знак і на бічних дверей вказано назву або логотип компанії, а також ціни. Уникайте автомобілів без розпізнавальних знаків, що мають тільки знак таксі на даху! City Taxi — надійна компанія з англомовними операторами: номер телефону 2 111 111.

На відміну від багатьох інших країн Європи, в Угорщині активна культура чайових. 10-20% від вартості послуги — це закон. Якщо ви перебуваєте в кафе / ресторані, залишати чайові на столі вважається грубим, тому передавайте їх безпосередньо персоналу. Не використовуйте ЄВРО-АТМ. У Будапешті є банкомати з євро, що дуже зручно для зняття грошей. Але їх курс завищений! Міняйте гроші в пункті обміну валюти або в угорському банку. Якщо ви віддаєте перевагу більш спокійному відпочинку, приїжджайте в місто ранньою весною, в кінці вересня або в жовтні. Ви як і раніше знайдете безліч цікавих програм та заходів, які допоможуть вам зайняти себе на пару днів.

Любителям прогулянок на замітку! Мережа громадського транспорту в Будапешті обширна і включає: — 4 лінії метро: M1 Underground (жовта лінія: з’єднує центр міста, уздовж проспекту Андраші, з міським парком), M2 (червона лінія), M3 (синя лінія) і M4 (зелена лінія); — 3 головних трамвайних лінії (трамваї 4, 6 по Великому бульвару, трамвай 2 на березі Пешт Дунаю — відмінно підходить для огляду визначних пам’яток); — суспільна подорож на човні (особливо лінії D11 і D12) — також недорогий спосіб побачити деякі з головних визначних пам’яток;
— численні інші автобуси і тролейбуси. Щоб уникнути незручної ситуації сплати величезного штрафу за безкоштовний проїзд, переконайтеся, що ви прокомпостували свій квиток: через компостери оранжевого / жовтого кольору (або в більш старих транспортних засобах — червоного). Виняток — дорожні карти. У метро ви повинні зробити позначку на квитку перед тим, як спуститися на платформу ескалатором, в разі жовтої лінії М1 — перед посадкою в поїзд. Нарешті, забронюйте одну з екскурсійних програм від TPG, щоб відкрити для себе унікальні, менш відомі строни міста, дізнатися про угорську культуру і спосіб життя.

X
Получить консультацию