Страхування
від 150 грн
Медичне страхування подорожуючих за кордон
  • Основною метою медичного страхування є покриття фінансових витрат на лікування. Логічно, що краще застрахувати своє здоров'я, якщо ви знаєте, що в обраній вами країні є ризик йому нашкодити.
від 749 грн
Зелена карта
  • “Зелена карта” – це єдина Міжнародна система страхування цивільної відповідальності власників (водіїв) транспортних засобів, які виїжджають за кордон, перед третіми особами за шкоду, спричинену цими транспортними засобами.
від 460 грн
Автоцивілка, з можливістю отримання електронного полісу
  • Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (Автоцивілка) працює як державний захист потерпілих при ДТП.
від 600 грн
Страхування іноземців на території України
  • Страхування - це спосіб забезпечити максимальну безпеку мандрівникам, особливо якщо це стосується іноземців. Держава завжди гарантує медичне обслуговування всім своїм громадянам, а ось іноземці зобов’язані скористатися страховими послугами.
від 360 грн/рік
Страхування життя (LIFE)
  • Якісні медичні послуги коштують недешево. Раптова хвороба може вимагати тривалого лікування та великих витрат. Страхування життя (LIFE) забезпечить Вам фінансовий захист і дозволить не думати про те, де взяти гроші на лікування.
Вартість уточнюйте
Накопичувальне страхування
  • Накопичувальне страхування життя – це поєднання страхування життя і здоров'я людини, з програмою накопичення, збереження і збільшення вашого капіталу.
Вартість уточнюйте
Пенсійне страхування
  • Сьогодні не варто розраховувати на те, що держава забезпечить Тобі безбідну старість. Цього не може зробити жодна країна в світі…Тому єдиним шляхом до стабільного фінансового майбутнього є пенсійне страхування.
Авіаквитки

Туристична агенція "TPG" пропонує бронювання авіаквитків за доступними цінами. Гарантія бронювання полягає у можливості швидкого реагування на зміни чи відміни рейсів, гарантія прибуття у кінцевий пункт призначення при наявності пересадок. Таким чином Ви отримуєте 24/7 зв’язок для інформування про всі нюанси перельоту. Наші менеджери підберуть оптимальний маршрут та нададуть бузкоштовну консультацію.

Безкоштовна консультація
X
Отримати консультацію